Doktorix.com her ne kadar bir sağlık sitesi olup çeşitli makaleleri ve yazılarında sağlık için önerilerde bulunsa da sitede yapılan bu öneriler asla doktor veya sağlık profesyonellerinin tanısı,tedavisi veya önerileri yerine geçmez.

Doktorix.com sitesini kullanan gerçek ve tüzel kişiler aşağıda bulunan kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır. Kullanım koşullarını tamamen, eksiksiz olarak kabul etmiyorsanız lütfen sitemizi kullanmayınız.

Doktorix.com sitesinde yer alan yazı, yorum, fotoğraf, grafik veya diğer içeriklerin bazıları internet ortamından temin edilmiş bilgiler olup kesinlikle herhangi bir hastalık veya kişi için teşhis, tedavi, tanı ya da tıbbi bir öneri niteliği taşımamaktadır.

Sitemizden alacağınız tüm bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Doktorix.com, sitemizde bulunan bir bilgi, fotoğraf, yorum veya grafik nedeniyle oluşan risklerden, doğabilecek olası şikayet ve sorunlardan sorumlu değildir. Kullanıcı tüm bu bilgileri nasıl kullanacağı konusunda özgürdür ve tüm sorumluluk kendisindedir.

Doktorix.com’da bulunan bilgilerin kullanımı, yorumlanması ve sonuçları kullanıcıya aittir ve kullanıcı kullanım koşullarını okuyarak sitenin bilgilendirme amaçlı yayın yaptığını, site’de bulunan bilgilerin tıbbi bir tavsiye taşımadığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Herhangi bir rahatsızlığınız varsa size en uygun tedavinin belirlenebilmesi için mutlaka bir doktora gitmeli ve profesyonel tedavi sürecini başlatmalısınız.

Acil bir tıbbi müdahaleye ihtiyaç duyulması halinde veya sağlığınızı ilgilendiren herhangi bir acil durumda, derhal yetkili uzman bir doktor veya sağlık kuruluşu ile irtibata geçilmeli ya da Acil Yardım hattı aranmalıdır.

Sitemizde yer alan ve 3. şahısların yaptığı yorumlar, eklediği yazılar ve fotoğraflar bunları ekleyenlerin sorumluluğundadır ve sitemiz kesinlikle bu yazıların, yorumların ve fotoğrafların içeriğinden sorumlu değildir.

Bu yorumlara göre hareket etmek kişinin kendi sorumluluğundadır. Bazen bu yorumlar reklam amaçlı, yanıltıcı olabilir. Bu nedenle bu yorumlara göre hareket etmeden önce profesyonel bir sağlık uzmanından tavsiye almalısınız.

Sitemizde bir bilgi paylaşanlar bu bilginin gizli olmadığını ve kamu tarafından bilinmesinde bir sakınca olmadığını kabul etmiş sayılmaktadır.

Sitemizden verilen bağlantılarla ilgili yaşanabilecek sorunlardan, olası şikayetlerden sitemiz sorumlu değildir.

Yorumlara eklenen bağlantılar nedeniyle oluşabilecek her türlü problemden kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizi kullananların yukarıdaki kullanım koşullarını okuduğu, anladığı ve uyacağı kabul edilmektedir. Lütfen burada yazılan bilgilere dikkat edin ve herhangi bir sağlık sorununuz olduğunda bir doktora ya da en yakın sağlık kuruluşuna gidin.

İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz sadece uyarır ve gerekliyse kaldırır.

Sitede bulunan bir çok konu internet ortamından aramalar sonucunda denk gelinen telif hakkı uyarısı belirtilmemiş yada karşılaşılmamış olan sitelerden alınmıştır. Bundan dolayı telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, soru@doktorix.com mail adresinden bize ulaşabilirler.

Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden 3 (üç) gün içinde kaldırılacaktır.

Aynı zamanda içerikten rahatsız olan izleyicilerin şikayetleri doğrultusunda da içerik incelenecek ve gerekli görülürse yayından kaldırılacaktır.

Teşekkür Ederiz..