YouTube Abone Kasma – En Hızlı ve Hilesiz Yolu – 2018

Dünya’nın en büyük video paylaşım sitesi YouTube, artık sadece eğlenceli, öğretici ve pratik videoların bulunabildiği bir siteden öte, facebook veya instagram gibi, hatta onlardan da öte bir sosyal mecra oldu.

Kişiler uzmanı oldukları, iyi yaptıkları konularda video paylaştıkları gibi, istedikleri müzikleri dinleyebiliyor, film ve belgeselleri izleyebiliyor, hatta birçok konuda (tarihsel, bilimsel, kültürel..) belgeselvari videolarla genel kültürlerini de artırabiliyorlar.

Son yıllarda ise “youtube iş ortaklığı” sayesinde tıpkı “google adsense” gibi uygun bulunan videolara reklamlar alınıp ciddi paralar kazanılabiliyor. Bu yüzden “YouTuber” denilen bir nevi meslek türü bile doğdu.

Yurtdışında kanallarından reklamlar sayesinde ayda 100-200 bin tl kazananlar var. Ülkemizde ise “enes batur, ruhi çenet” gibi abone sayısı çok yüksek youtuber’lar da ciddi kazançlar elde ediyorlar.

Bu nedenle herkes de kanalındaki videolarına bir an önce reklam koyup para kazanmak istiyor ama bu iş o kadar da kolay değil.

YouTube, artık her kanal açanın videolarına reklam koymasına izin vermiyor. Kısa bir süre önce 10.000 gösterim sayısına ulaşana reklam verdiren YouTube, artık özellikle küçük ve işe yaramaz kanalları bir nevi elimine etmek ve kapatmak için yeni kriterler getirdi.

Ocak 2018 tarihinden itibaren YouTube kanalındaki videolarına reklam koyup para kazanmak isteyenler, geçmiş 12 boyunca videolarının en az 4.000 saat izlenilmiş olması ve en az 1.000 abone kazanma şartını yerine getirmiş olmakla yüz yüze kaldılar.

“YouTube Video Para Kazanma Kriterleri 2018” yazısı için buraya tıklayınız.

Bu nedenle özellikle yeni başlayanlar ve etkileyici videoları olmayanlar için aşılması gereken ciddi bir engel oluştu. Herkes bir an önce en az 1000 abone kazanmak istiyor ve bunun için adeta dört dönüyor.

YouTube’da 1.000 Abone Kazanmak için birçok yöntem var. Bununla ilgili yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Kaliteli videolar oluşturup bunları sosyal medya hesabınızdan paylaşıp aboneliği teşvik etmek ve Facebook abone kasma gruplarına mesaj yazıp karşılıklı aboneleşmek en basit ve etkili 2 yöntem. Biz çok etkili bir 3.yöntemi daha sizinle paylaşıyoruz.

Lafı fazla uzatmadan “en hızlı nasıl abone kazanırsınız” onu açıklayalım.

1.Adım:

https://takiplekazan.net adlı siteye girip hemen ücretsiz üye oluyorsunuz. Buradan üye olabilirsiniz.

2.Adım:

Üye olduktan sonra sol sekmede “YouTube Abone Ol” sekmesine tıklayarak diğer kanallara abone olun. Böylece abone oldukça jeton kazanacaksınız.

3.Adım :

Yaklaşık 20 kanala abone olunca sağdaki “Reklam Ekle” sekmesine tıklayın ve alttaki gibi YouTube kanalınızın URL sini girip jeton kısmını “25” yazın ve kanalınızı ekleyin.

 

4.Adım:

Artık sol ekrandan “YouTube Abone Ol” sekmesine tıklayarak her gün 30-40 kanala abone olun, böylece jeton kazanacaksınız ve sizin de kanalınıza abone olunacak.

Bu yöntemle günde 50-60, ayda 2000  gibi yüksek oranda abone kazanabilirsiniz.

Ayrıca site aboneliğini geri alanlara ödeme de yapmadığı ve kara listeye aldıkları için kişiler aboneliklerinden genelde çıkmıyorlar.

Kolay gelsin…

“YouTube Hızlı Abone Kasma” ile ilgili bir videomuz da aşağıda.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

error: Oops. iceriklerimiz okuman icindir, kopyalaman icin degil !
%d blogcu bunu beğendi: