YouTube Abone Kasma En Hızlı ve Hilesiz Yolu – 2020

Dünya’nın en büyük video paylaşım sitesi YouTube, artık sadece eğlenceli, öğretici ve pratik videoların bulunabildiği bir siteden öte, Facebook veya İnstagram gibi, hatta onlardan da öte bir sosyal mecra oldu.

Kişiler uzmanı oldukları, iyi yaptıkları konularda video paylaştıkları gibi, istedikleri müzikleri dinleyebiliyor, film ve belgeselleri izleyebiliyor, hatta birçok konuda (Tarih, Bilimsel, Kültür..) belgeselvari videolarla genel kültürlerini de artırabiliyorlar.

Son yıllarda ise “YouTube iş ortaklığı” sayesinde tıpkı “Google Adsense” gibi uygun bulunan videolara reklamlar alınıp ciddi paralar kazanılabiliyor. Bu yüzden “YouTuber” denilen bir nevi meslek türü bile doğdu.

Yurtdışında kanallarından reklamlar sayesinde Ayda 100-200 bin TL kazananlar var.

Bu nedenle herkes de kanalındaki videolarına bir an önce reklam koyup para kazanmak istiyor ama bu iş o kadar da kolay değil.

YouTube, artık her kanal açanın videolarına reklam koymasına izin vermiyor. Kısa bir süre önce 10.000 gösterim sayısına ulaşana reklam verdiren YouTube, artık özellikle küçük ve işe yaramaz kanalları bir nevi elimine etmek ve kapatmak için yeni kriterler getirdi.

Ocak 2018 tarihinden itibaren YouTube kanalındaki videolarına reklam koyup para kazanmak isteyenler, geçmiş 12 boyunca videolarının en az 4.000 saat izlenilmiş olması ve en az 1.000 abone kazanma şartını yerine getirmiş olmakla yüz yüze kaldılar.

Bu nedenle özellikle yeni başlayanlar ve etkileyici videoları olmayanlar için aşılması gereken ciddi bir engel oluştu. Herkes bir an önce en az 1000 abone kazanmak istiyor ve bunun için adeta dört dönüyor.

YouTube’da 1.000 Abone Kazanmak için birçok yöntem var. Bununla ilgili yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Kaliteli videolar oluşturup bunları sosyal medya hesabınızdan paylaşıp aboneliği teşvik etmek ve Facebook abone kasma gruplarına mesaj yazıp karşılıklı aboneleşmek en basit ve etkili 2 yöntem. Biz etkili bir 3.yöntemi daha sizinle paylaşıyoruz.

Lafı fazla uzatmadan “YouTube Abone Kasma En Hızlı ve Hilesiz Yolu – 2020”nedir onu açıklayalım.

Subpals sitesine giriyorsunuz ve Legal olarak Abone satın alıyorsunuz.

Bu yöntemle 500 Abone’yi 60 Dolar’a satın alabilirsiniz.

Bununla beraber en sağlıklı yöntemin Kanalınızda Özgün ve Kaliteli videolar oluşturmak olduğunu unutmayın.

Kolay gelsin…